В сутрешното предаване по бТВ с водещ г-н Хекимян г-жа Нинова говори много възбудено и самоуверено по всички наболели въпроси в България. Като я слушах как отговаря с ехидна усмивка за важните проблеми в държавата и натъртва, че всичко е по вина на Борисов, си казах: Бре, тази жена е всезнаеща! Трябва да се яви на кастинг в предаването на  Би Ти Ви „България търси талант“.
Недоумявам тази жена как разсъждава. Може би е омагьосана от мисълта да стане министър-председател на България. Тя и с очила не вижда добре живота и проблемите. Когато отговаря на въпросите, се усмихва ехидно и заканително-властно тръска глава.
Вместо политиците да си подадат ръце и взаимно да умуват как да се преодолеят проблемите в държавата ни, г-жа Нинова води борба само за власт.
Завършвам с въпрос: Мислите ли, че тези обещания и лозунги, че БСП са способни да направят живота на българите по-добър, се възприемат от народа положително?
Мислите ли, че това ваше говорене се приема положително от ЕС и Европа?
Аз съм българин, набор 1929. Видях и преживях три политически периода – фашизъм, социализъм, а сега и тази изопачена демокрация. Наситих се на обещания и лъжи и затова казвам това, което мисля, без заобикалки.
 
 Георги Мулев, Пловдив
 
								
									
								София  8°
								Видин  12°
								Враца  13°
								Русе  13°
								Варна  35°
								Бургас  32°
								Пловдив  37°
							
									
								
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
																													
											
											
											
											
											
											
						
						
						
						
						
                        
Все още няма коментари